Takvim
Haziran 2022
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Altın Örümcek Web Ödülleri – 2010 ( başvuru için son 5 gün )

Aday site başvuruları, 15 Şubat – 31 Mart 2010 tarihleri arasında alınacaktır

Başvurularınızı, bu sayfadan istediğiniz kategoride gerçekleştirebilirsiniz. Hangi kategorilerden başvuracağınıza emin olamıyorsanız, kategoriler sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru kriterlerini ve katılım şartlarını öğrenmek için tıklayın

Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve İnternet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen, geleneksel hale gelmiş Türkiye’deki ilk ve tek platform bağımsız organizasyondur.

2002 yılından bu yana Doruknet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonu’nda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeleri belirlemektedir.

İş ve günlük hayatımızda her geçen gün çok daha önemli bir konuma sahip olan internetin gelişimine paralel olarak, Altın Örümcek Web Ödülleri, her sene pek çok farklı kategoride web sitelerini ödüllendirmektedir.

Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonu halk oylamasında, organizasyonunun heyecanını tüm internet kullanıcıları ile paylaşarak, konuya merak uyandırmayı ve aktif olarak katılımı sağlamaktadır.

Altın Örümcek Ödülleri

Altın Örümcek jüri üyeleri, En İyi Web Sitesi ve kategori bazında en iyi web sitelerini belirlerler.

Değerlendirmeler sonucu en yüksek puanı alan web sitesine “En İyi Web Sitesi” ödülü verilecektir. Her kategoride, en başarılı tek site ödüllendirilirken, ilgili kategorilerde en başarılı ilk 3 site belirlenecektir.

Altın Örümcek organizasyonu final değerlendirmelerine geçme önkoşulunu sağlamayan siteler olması durumunda, ilgili kategori(ler)de ödül vermeme hakkını saklı tutar.

Ajans Başarı Ödülleri

Altın Örümcek Web Ödülleri jüri üyeleri tarafından ödüle layık bulunan web sitelerinin sahiplerinin yanında, ayrıca ödüle layık bulunan web sitelerini üreten veya tasarlayan ajanslara da ödül verilecektir. Herhangi bir kategoride en iyi web sitesi seçilen sitenin uygulamasını gerçekleştiren reklam ajansı, interaktif ajans, web tasarımı şirketlerine bu ödül verilecektir. Ödüle hak kazanılabilmesi için, ilgili kurumun, web sitesinin meydana gelmesi ve/veya işletilmesinden sorumlu ana kurum olması gereklidir. Herhangi bir web sitesinin küçük bir bölümü ile ilgili uygulama gerçekleştiren kurumlara bu ödül verilmeyecektir.

2002 senesinden bu yana geleneksel hale gelerek her sene düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde geçmiş senelerde ödüle layık bulunan siteleri incelemek için  http://www.altinorumcek.com/sonuclar/sonuclar2008.htm

Kendine ve sitesine güvenenler için güzel bir deneyim olacaktır. 🙂

Leave a Comment