Takvim
Haziran 2022
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Avatar 2 – En derin noktada olacak

James Cameron Avatar filminin devamı için kolları sıvadı: Yeni filmde beklenmeyen bir sürpriz var!

Avatar’ı izlediniz ve beğendiniz mi? Peki sizce bu görüntü kalitesi ve kurgu, bir yönetmenin yapacağı en üst noktadaki eylem olabilir mi? Öyle görünüyor ki James Cameron için yapılabileceklerin bir sonu yok.

Çekeceği yeni Avatar filmi için yine duyanları hayrete düşüren bir işe kalkışacak olan Cameron, bu sefer denizin tam 6.8 mil altındaçekim yapmak istediğini belirtti. Aynı zamanda da 10 milyon dolarlık X-Prize’ın da peşinde olan Cameron, elinden geleni ardına koymayacağa benziyor.

X-Prize ise; bilim ve araştırma konusunda büyük işler yapan kişilere verilen bir ödül olarak biliniyor. Bundan önceki X-Prize ödülü; kendi kaynaklarıyla ve insanlı bir şekilde ürettikleri uzay cihazını tasarlayan ekibe verilmişti. Cameron’sa benzeri bir şekilde sadece iki kişilik bir ekiple dünyanın en derin yerlerinden birisine inerek bu ödülü alabileceğini umuyor.

Pek tabii 3D çekimler yapacak olan Cameron, Ghosts of the Abyssve Aliens of the Deep belgeselleri sayesinde zaten dalış deneyimine sahip. Bakalım bütün bunlar X-Prize almasına yetecek mi?

kaynak: chip online

Avatar ‘ı izleyen biri olarak, Avatar 2 ‘yi hangi psikolojiyle ve hangi düşünce ile yapacağını merak etmekteyim. Benim ilgimi çeken en büyük kısmı Avatar’ların saçlarının uçlarındaki sinirle hayvanların sinirleriyle birleştirip bağ kurup onlara hükmetmeleri gerçekten çok süper bir düşünce.

Yoksa bu kadar sıkı bağları başka nasıl kurabilirlerdi ki? Bu ifade ve anlatım şekli gerçekten çok zekice ve yaratıcılığı ön plana koymuş.

Avatar 2 içinde böylesine akıl dolu kareleri görmeyi bekliyorum.  🙂

Film hakkındaki yorumlarınızı konunun altında belirtebilirsiniz.

Leave a Comment